Kurz výroby lopára

Prídi si vyrobiť svoj vlastný lopár. Navrhni si svoj vlastný a jedinečný dizajn a vyrob si funkčný drevený lopár, ktorý ti bude spríjemňovať servírovanie potravín a zároveň sa stane tvojím jedinečným kúskom v kuchyni.

Lopár zvládneme vyrobiť od tvojej šikovnosti do dvoch hodín. Počas jeho výroby sa oboznámiš zo zopár mašinami a aj technikami ktoré ti môžu rozšíriť obraz o domácom majstrovaní a nástrojoch ktoré by si možno aj prijal vo svojej dielničke.  Budeš mať možnosť sa pohrať s priamočiarou pílou. Drevenú doštičku si budeš môcť zarovnať v hrúbkovačke, alebo aj ručne s kvalitným bronzovým hoblíkom. Nevynecháme brúsku ( povieme si čo to o brúsnych papieroch) Na zdobenie sa pohráme s rezbárskymi dlátkami alebo plameňom. Povieme si čo to konečnej úprave dreva a vlastne si povieme a aj vyskúšame toho oveľa viac.

Či si úplný amatér, alebo zdatný kutil, je tento kurz určený pre každého, čo sa chce niečomu priučiť, alebo si len tak zrelaxovať pri manuálnej činnosti. Tento kurz je určený pre každého, teda pre každého muža – ženu od 15 rokov.

Každú nedeľu je možné sa zúčastniť kurzu. Stačí napísať svoje meno, kontakt a termín na dodielni@dodielni.sk , uhradiť 59€ na Č.Ú.: SK1611000000002936069645 a tešiť sa na stretnutie. Kurzy sú určené pre maximálne dvoch účastníkov.  Začiatok je o 13tej hodine. To aby ste sa stihli  v kľude vymotať  z Banskej Štiavnice.